Navigate / search

Transformeri

Tā nu bija sanācis, ka pa brīvdienām aizgāju uz kino. Tā kā šausmenes normālas vairs netaisa, nolēmu aizdoties uz zinātniski izglītojošu filmu Transformeri. Biju dzirdējis, ka kādreiz eksistēja tādas rotaļlietas, kur no mašīnas var salikt robotu. Tad nu nopirku biļeti, kādus 200 gramus gumijas konfekšu ar citronskābi un dzērienu, kas gatavots no kokas lapu un kolas rieksta izvilkuma. Tad nu dzīrojot ar šiem mūsdienas sadzīves ķīmijas brīnumiem skatījos filmu. Filmai vienīgais pluss ir specefekti, vairāk nekā tur nav. Scenārijs izskatījās ir rakstīts bet nav pabeigts. Kā analoģija nāca galvā, iepriekšējā vakarā sākts un pabeigts kursa darbs, galvenais, lai ir ko nodot. Vēl smīdināja, ka katrs robots, pēc pārvēršanās cilvēka balsī saka savu vārdu. Tas laikam tādēļ, lai skatītājs nesaputrotos.

Kad uzzināju, ka galveno ļaunuma protoganistu sauc Megatrons, gaidīju arī Turbotronu un MegasuperTurbotronu, bet nekā nesagaidīju. Izrādījās, ka visa zavaruha ir ap kubu, kas spēj iedvest dzīvību jebkurā mehānismā. Tad nu 10000 gadus atpakaļ gan Kubs gan Megatrons novēlās uz zemes, Kubs tāpat, Megatrons ar mērķi pārvērst cilvēku tehnoloģijas ļaunajos transformeros. Domājams, ka ap to laiku uz zemes advancētākā tehnoloģija bija akmens cirvis, laikam sanāktu Cirvjatrons. Bija protams arī labi joki, patikās Nokia pārvēršanās par ļauno transformeru. Cits joks galvenais labais trasformers par savu tēlu izvēlas autovilcēju. Īsumā 4 no 10, kur visi četri par specefektiem.

Comments

kaac
Reply

Laikam būs jāpiekopj atkal savas pirāta/lejupielādētāja iemaņas un jānolūr arī man tas gabals. Treileris (kaut kad vasaras sākumā redzēju) specefektu ziņā tiešām izskatījās tīri spēcīgs.

Armis
Reply

Nu ko, var redzēt, ka neko par transformeriem nezini 😛 Šī filma ir mūsdienu popkorna holivudas darinājums un krasi atšķiras no oriģinālajiem transformeriem, kuru filma Transformers The Movie 80 gados bija megahits, ja nemaldos tad filma(cik nu viņa bija filma, drīzāk ļoti gara animācijas filma) bija balstīta uz seriālu. Un jā viņiem ir savi vārdi jeb kļičkas kā arī katram ir sava personība.
Pats arī biju(līdzīgs variants kā asmo – nebija nekas labs, bet biju aizvilcies līdz forumam un gribējās kaut ko noskatīties).
Bērnībā baigi fanoju par šiem robotiem un biju vīlies, ka transformeri vairāk figurēja otrajā plānā un priekšplānā kūlās kaut kādi amerikāņi.

Piekrītu, ka sižets bija nekāds. Dodu 5/10 kur arī 4 par efektiem un tas 1 par to, ka redzēju transformerus metālā iekaltus.

kūla
Reply

vai kads nezin kur var nopirkt transformeru rotallietas.Par filmu likas jau normala bet labak patika animacijas filmas

msmarii
Reply

Kaut kādā balvu pasniegšanas ceremonijā šitā filma esot dabūjusi “Labākā filma, ko jūs šovasar vēl neesat redzējuši”. Pēc asmo raksta man tā paliks neredzēta.

Zalais Nestabilais
Reply

Uzķēros uz treilera specefektiem un sekojošu frāzi “…At 0900, Soxon Ford Operations Base in Qatar was attacked”. Tā kā dzīvoju minētajā valstī, man pēc filmas noskatīšanās ļoti gribētos redzēt tos kalnus Katārā un arī to interesanto beduīnu ciematu. Kaut kā jūtos apšmaukta – kur tas viss ir paslēpts, ka triju gadu laikā neko tādu šeit neesmu redzējusi:)

Labi, nav ko sūdzēties – taisnības labad gan jāsaka, ka telefona operators filmā gan bija visai autentisks:)

Leave a comment

name*

email* (not published)

website