Navigate / search

Labākie atgadījumi ar mani Rīgas sabiedriskās ēdināšanas iestādēs

Stacijas Gan Bei ēstūzī paprasot rēķinu un norēķinoties ar karti. Man tika atnests mobilais kartes termināls, nolikts rēķins un tiec galā pats. Tas ir savienojies ar banku, ievadi summu, izdrukā čekus. Palīdzība no zāles nebija, ziņkāres dzīts individuāli norēķinājos. Bija gan doma terminālu pievākt nevis atstāt uz galdiņa.

Stacijas Gan Bei oficiantam palūdzot ātri atnest rēķinu, jo jāsteidzas. Gaidīju kādas 15 minūtes, atgādināju kādas trīs reizes, bet nekā nesagaidīju. Uz galda atstāju brīvi izvēlētu naudas summu un devos prom. Neviens man pakaļ neskrēja.

Rodas jautājums kāpēc es tur vispār eju, tāpēc, ka tur ir garšīgs ēdamais, lai gan no gada uz gadu porcijas sarūk. Šad tad protams tiek piestādīti rēķini ar lietām, ko nemaz neesmu pasūtījis un saņēmis, bet par tādiem jokiem oficiants vienkārši jāpasūta tālāk.

Bēdu izlikt mani pamudināja vakardienas notikums Double Coffe, kur pasūtījis picu vista ar persikiem, nu nekādi persikus nevarēju saskatīt. Pasaucu oficianti arī šī viņus nevarēja ieraudzīt, atbilde bija piedodiet mēs kļūdījāmies un viss. Šī visa rezultātā gandrīz aizmirsu nopirkt Actimel, kas mani saīgņoja vēl vairāk.

Comments

simbel
Reply

Gan Bei ēdiena kvalitāte atsver visus apkalpošanas trūkumus, tas tiesa (:

Armis
Reply

Tagad laikam varu teikt droši, ka apkalpošana double coffe nav tā labākā, man mūždien ilgi, jo ilgi jāgaida pasūtijums, kā arī rēķins, lai gan kafejnīca nav nemaz tik pilna. Kaut kas viņiem tur nav kārtībā.

Leave a comment

name*

email* (not published)

website