Navigate / search

Vasaras atvaļinājums III

Šovasar mana pēdējā atvaļinājuma daļa tiks ziedota laivu braucienam. Laivu brauciens sāksies 11. septembrī un ilgs kādas 11 dienas. Pasākums norisināsies Vidusjūrā. Labi, ka pašam jāairē nebūs to nodrošinās kruīza kuģītis.

Kruīzam biļetes rezervējām jau gada sākuma, tad tās var dabūt ar labām atlaidēm un arī kajītes vēl var izvēlēties ar skatu uz jūru. Maršruts būs sekojošs: Savonna -> Neapole -> Aleksandrija -> Limassol -> Rodas sala -> Atēnas -> Olimpija -> Savonna.

Nekad šādā pasākumā braucis neesmu. Šķiet, ka pozitīvās puse ir tā, ka tev pašam nekas nav īsti jāplāno un vari tiešām atpūsties visas 11 dienas. Arī par ēdamo nav jārūpējas tas uz kuģa pa brīvu. Uz visām ekskursijām tevi aizved pa tiešo no kuģa. Negatīvā lieta varētu būt tā, ka šis ir pasākums, kurš ja nu galīgi piegriežas, tu no viņa projām netiec. Domāju gan ka 11 dienas nav tik ilgs laiks, lai viss apniktu. Savukārt ekskursijā 50% no laika tiek pavadīts sēžot autobusā.

Man personīgi ceļojumā galvenais apskates objekts ir piramīdas, tās jau no bērnu dienām esmu gribējis redzēt. Domāju apskatot tuvumā varēšu pārliecināties vai mana ideja par to būvniecības tehnoloģiju ir pareiza. Žēl, ka ir sagāzies Rodas Koloss, bet kam negadās. Domāju, ka arī vecais Olimpiskais stadions ir apskates vērts objekts. Toties esmu izlēmis iet ar līkumu arheoloģijas muzejiem un muzejiem vispār. Šogad šie ir bijuši diezgan brangā slānī. Lai gan no otras puses, Ēģiptē tak ir viskrutākais ēģiptoloģijas muzejs un Atēnās antīkās grieķu mākslas muzejs.

Bildē redzams kuģītis ar kuru notiks kruīzēšana. Izskatās, ka šis spēs veikt nepieciešamo programmu bez problēmām.

Comments

archeens
Reply

Un vai drīkst zināt cik tāds prieks izmaksāja?

asmo
Reply

Vēl jau neesmu nekur aizbraucis tāpēc izmaksas vēl nezinu 🙂

Indzha
Reply

nu labi precizēsim – cik jau esi noteereejies liidz shim … par kugjiisha iiri un njam njam 😀

asmo
Reply

Neteikšu 🙂

archeens
Reply

tad kāda velna pēc rakstīt par to? Tas interesē arī citiem un galvenais ir izmaksas.

asmo
Reply

Labi pierunājāt. 😀 Izmaksas kuģim 7 klājā, kajītē pa vidu izvilks ~3’500 eiras +X par ekskursijām, +X par ostas nodevām, +X par uzdzīvi.

Maija
Reply

Asmo, Tu aizmirsi pieminēt, ka uz Itāliju vēl ir arī jāaizlido 🙂

Indzha
Reply

Mjaa tas tev nav ar VANNA TALLIN Rīga – Stogoljm 😀
Asmo – pa taadu naudu jau Zirgu bez ciltrakstiem pie Gvidel var nopirkt 😀

asmo
Reply

Kā tad un pēc tam otrā dienā vest to pie vetārsta, lai iemidzina 😀

Gvido
Reply

nu tur jau arii taads pashvaks eerzelis sanaaktu tas nekas ka vinhu biezhi kolikas mociitu 🙂

Leave a comment

name*

email* (not published)

website