Navigate / search

Das Krokodil IX jeb no Gambijas uz Gambiju

1. janvāris

Vakar viesnīca Marakešā esot atrasta, tā atrodoties blakus lielākajai pilsētas mošejai. Jaunais gads sagaidīts dzerot lēto spāņu vīnu un pavakariņojuši vietējā ēstūzī uz trijiem notriecot sešus eiro. Ēstūzis gan arī esot bijis totāls ūķis vietējo stilā.

Vakar uz ielām esot bijuši daudz tūristi, ko viņi tur meklē Edijs īsti nebija sapratis, jo pilsētā bez centra un galvenajām piecām ielām nekā neesot.

Iebraucot Marakešā visas trīs latviešu komandas piestājušas bendzīntankā, kur sastapuši bariņu ar latviešu tūristiem, kas esot bijuši makan izbrīnīti par latviešu karogiem uz mašīnām. Nedaudz parunājuši, kas un kā, un atā.

Šodienas plāns satikties ar citām komandām un doties apskatīt pilsētu, laiks esot uzlabojies un vairs nelīstot.

Papildinājums 18:00

Tūristiem paredzētā pilsētas daļa tomēr esot tīri tā neko, lai gan ar ēzelēnu smaku, satiksmes noteikumi gan īsti neesot saprotami. Arī kravas mašīnas pārvietojas tā piekrautas, ka pašus auto nemaz neredzot. Vietējā tirgū top prece esot mopēdi un tā remontēšanas pakalpojumi, tirgotāji tradicionāli uzbāzīgi.

Marakešā parādījusies arī britu Ambulances komanda, laikam sajūgs sataisīts. Šovakar visām komandām, kas dodas uz Bandžulu notiks kopsapulce.

Papildinājums 23:00

Vakars esot beidzies komandām satiekoties Marakešas galvenajā tirgū. Tur izrunāti brauciena plāni un ieturētas vakariņas antisanitāros apstākļos. Rītdien ceļš ved uz Agadiru. Patlaban viesnīcā tiek dzerts viskijs, laikam labākam miegam.

Leave a comment

name*

email* (not published)

website