Navigate / search

7 lietas

Stafeti saņēmu no Ulda, tā ka iespējams uzzināsiet 7 jaunas lietas par mani, radi, iespējams, neko jaunu neuzzinās.

1. Visu savu bērnību esmu pavadījis vietā, kuru sauc Gambija. Man par laimi šī Gambija ir ciems Latvijā nevis demokrātiska Āfrikas valsts. Starp citu, aizbraucot tur mana valoda automātiski pārslēdzas uz kurzemnieku dialektu un „tad es runa bez galotnem, tā ka īst vīr, ar visiem viš i, tā jau es teic”.

2. Līdz 25 gadu vecumam nebiju izbraucis ārpus Latvijas robežām. Mana pirmā ārvalsts bija Lietuva. Pēc tam panesās, iepatikās man citu zemju apmeklēšana. Joprojām neesmu bijis Igaunijā.

3. Man ir ļoti maza nojēga par komatu likšanas īpatnībām. Ar gramatiku draugos neesmu bijis nekad. Komati tiek likti pēc artilērijas metodes. Tādēļ tagad komatus man labo sieva. Par to viņai paldies.

4. Peldēt es iemācījos tikai 15 gadu vecumā, līdz tam es pat dīķim vai jūrai tuvumā negāju, jo nemācēju. Toties vasarā, kad iemācījos peldēt, uzstādīju personīgo rekordu, nopeldot dīķī 3 kilometrus, nosalu kā suns. Otrreiz neko tādu vairs nedarītu.

5. Lielākais nedarbs ir kaimiņmājas kūts visu logu izdauzīšana, tā pa īstam ar visiem spraišļiem. Pēc tam gan nācās atzīties izdarītajā un kompensēt radušos zaudējumus – tas ir atdot stiklu rūtīm. Stiklu kompensācijai es nospēru no blakus esošā kolhoza teļu kūts logiem. Tur mani nepieķēra.

6. Angļu valodu man izdevās apgūt viena mēneša laikā, lasot grāmatas un vārdnīcu. Iemesls, videnē – vācu valodā man visu laiku sanāca konstants 4 vai 5, neredzēju perspektīvu.

7. Kādreiz bija populāri tādi Erudītu konkursi, kas norisinājās starp vidusskolām. Tā nu vienu gadu man esot komandā Talsu vakara un neklātienes vidusskola ieguva pirmo vietu rajonā un otro Kurzemes reģionā. Tas laikam man labākais rezultāts šādos pasākumos.

Tas arī viss, kas man tā, īsumā, nāk galvā stafeti nododu:

Brokam

MsMarii

Zaļajam Nestabilajam

McEnroy

Comments

Toms
Reply

Riktīgi samsējos par 5 punktu. Labs…:)

Un paldies par jaunatklāto vietu Kurzemē – nekad par tādu nebiju dzirdējis 🙂

Uldis
Reply

Es ar par piekto punktu sasmējos 🙂
Tikai Tev tas stafetes kociņš tāds pasīvs- abas divas dāmas savus blogus iemidzinājušas. Cerams, ka šis pamudinās viņas uz mazu ierakstu.

iMatchbox » septiņi kazlēni.
Reply

[…] kā šobrīd visi intensīvi dala septītā numura stafetes kociņus, viens no Mambas un no Asmo tika arī man, un ta nu neko darīt, rekur lūk septiņi fakti no manas […]

Leave a comment

name*

email* (not published)

website