Navigate / search

Otrais 100

IMG_5377

Pagājušas tikai 313 dienas un es jau esmu atkal izlasījis simts grāmatas. Tā nu ir lieta, ar kuru nevaru nepalielīties. Es grāmatas tiešām izlasu nevis pārskrienu tām pāri pa diagonāli, ja es darītu tā, tad noteikti tagad rakstītu pirmais 1000.Tagad nedaudz statistikas par to, ko un kā tad es esmu izlasījis.

Laika periodā no 18.05.2008 līdz 27.03.2009 izlasītas 100 grāmatas jeb 41’364 lapaspuses.

Vidēji grāmatas izlasīšanai patērētas 3,13 dienas.

Vidēji dienā izlasītas 132 lapaspuses, apjoms pieaudzis salīdzinot ar iepriekšējo simtu par veselām 25 lapaspusēm, nav arī brīnums, bija vairāk brīvā laika.

Joprojām vidēji dienā lasīšanai esmu patērējis ~ 1.5 -2 stundas.

Esmu izlasījis 54 grāmatas angļu valodā, 43 krievu valodā un tikai 3 latviski.

Viena grāmata novērtēta ar 1 balli, Viena ar 2 ballēm, Divas ar 4 ballēm, Divas ar 5 ballēm, 14 ar 6 ballēm, 13 ar 7 ballēm, 18 ar 8 ballēm, 9 ar 9 ballēm, 40 ar 10 ballēm. Pašu izbrīna grāmatu skaits, kas novērtētas ar 10 ballēm. Laikam esmu kļuvis pārāk labsirdīgs.

Visbiezākā izlasītā grāmata ir Прелесть by Клиффорд Саймак 1’296 lapaspuses.

Visplānākā izlasītā grāmata ir Nature’s Numbers: The Unreal Reality Of Mathematics by Ian Stewart 176 lapaspuses.

Kur es rauju visas grāmatas? No sava grāmatu plaukta. Tur tās savukārt nonāk pēc sūtījumu saņemšanas no amazones vai nopirkšanas grāmatu veikalā. Grāmatu plauktu varat apskatīt bildē pie raksta, klikšķiniet virsū un redzēsiet lielākā izmērā.

Comments

Armands Brants
Reply

Nu, visu cieņu. Es tik ātri nespēju lasīt. Man gada laikā labi ja 40 sanāk…

Zalais Nestabilais
Reply

Cepuri nost! Es gan pagaidaam taadaa gliemezhrezhiimaa….:)

dzintars
Reply

nu bet kā tas ir iespējams?? sanāk grāmata vidēji sešās stundās. tev kāds īpašs paņēmiens? un vai amazone suta uz latviju?

dzintars
Reply

uuuu par to amazoni- pagaidām es visas grāmatas sūtu caurs krisostomus.lv,kas protams pieliek extra uzcenojumu. amazone vienmer uzrada,ka Latvija nav opcija uz ko sūtīt.

dzintars
Reply

plus vēl arī lietotu airs nepublicētu grāmatu pieejamība tur ir stipri ierobežota..

asmo
Reply

Tātad amazon.com var pasūtīt tikai jaunās grāmatas bez jebkādiem ierobežojumiem. Ja gribi no ārzemēm pasūtīt lietotu grāmatu tad labāk iečeko abebooks.com, tur var uz latviju pasūtīt grāmatu, kas masā 1USD piegāde gan var svārstīties no 9-20 USD.

Par īpašo paņēmienu, protams man tāds ir. Manā vietā grāmatas lasa 60 īpaši trennēti truši 🙂

dzintars
Reply

tā jau domāju,ka vecā labā trušu metode būs pie vainas 🙂

desperado
Reply

nunu, nevajag te trušus apbižot – labi ietrenēti viņi lasa vismaz 2x ātrāk 😀

bet ja nopietnāk – normāls rādītājs 😉 diez kāda ir statistika salīdzinot pa gadalaikiem? jebšu lasīšanas prioritāte ir konstanta un nekorelē ar klimatiskajiem apstākļiem? 🙂

dusk
Reply

amazon tač palielam visu sūta(no grāmatām un dvd). Tur bieži var, ja pa vienam no saistītiem resursiem sūtīt, arī lietotas. Amazon trūkums ir laiks.

Leave a comment

name*

email* (not published)

website