Navigate / search

ОХОТНИК. ПУСТОШИ ДЕМОНОВ by Андрей Буревой

Pustoshi demonov

Otrā grāmata, kas veltīta topošajam magam Dartam un viņa piedzīvojumiem. Puisim joprojām nav izdevies iekļūt magu Akadēmijā, tur pie vainas ir viņa ienaidnieki. Tā nu Darts nodarbojas ar dārgumu meklētāja rūpalu seno magu mītnes vietās. Tiek sakomplektēta dārgumu meklētāju komanda un uzsākts visai veiksmīgs bizness, bet diemžēl ienaidnieki Dartu atrod arī šeit, un viņam atkal nākas laisties lapās.

Nu ko lai saka, sērija tomēr saucas „fantastiskais bojeviks”, sižets tiešām ir žanram atbilstošs. Galvenais ir darbība. Tā nu te ir pa pilnam, cīņas ar dēmoniem, brīnumaini artefakti, seni noslēpumi un galvenā varoņa progress maģijas jomā. Autors laikam ir apjautis, ka gluži bez jūtām grāmata ar’ neko prātīga nebūtu un izvēlējies sižetā iepīt Darta un viņa galvenās arhi-ienaidnieces savādo sadomazohisko mīlestību. No Darta puses tā kā baidās, bet tomēr mīl un no Mērijas puses, tā kā mīl bet rases tradīcijas prasa mīļoto pārbaudīt uz fizisko un garīgo izturību – lasi paspīdzināt.

Grāmatiņa kopumā ir nedaudz sliktāka par iepriekšējo. Galveno uzsvaru autors licis uz galvenā varoņa finansiālās situācijas uzlabošanu, lai šis sekmīgāk varētu cīnīties pret saviem ienaidniekiem. Ja šīs pasaku valsts ekonomiskajai situācijai pieiet ar racionālu prātu, tad daudzas lietas šķiet dīvainas. Daudzi biznesi, kuru pakalpojumi maksā tik astronomiskas summas, ka vidēji viņiem sanāk viens klients desmit gados, bet nu labi tā taču ir tikai pasaka. Bet neskatoties uz trūkumiem lasījās raiti un no garlaicīgas pārvietošanās no punkta A uz punktu B uzmanību spēja novērst. Kopumā lieku 6 no 10 ballēm.

Leave a comment

name*

email* (not published)

website