Navigate / search

Seši gadiņi

plaukts

Tā nu sanāk, ka manam blogam šodien paliek seši gadi kopš pirmā ieraksta. Sākot rakstīt vēl nemaz nezināšu, ka te tiks rakstīts par grāmatām tik daudz. Godīgi sakot, izveidojis blogu, es tā arī īsti nezināju, ko ar viņu pasākt, un pēc dažiem ierakstiem  pametu uz pus gadu. Bet tad man ienāca galvā spoža doma izmantot to kā izlasīto grāmatu arhīvu. Nu tā – bilde, grāmatas nosaukums un nedaudz par grāmatu.

Tad atklājās, ka blogā var labi aprakstīt savus ceļojumus, lai nav rada gabaliem viss simts un vienu reizi jāpārstāsta. Tā smuki uzraksti, ko redzējis un darījis, saliec pāris bildes un darīts. Pirmais eksperiments man bija ar Austrāliju, un tad sekoja arī citi, nu tie, par kuriem es vēlējos stāstīt.

Kad mans brālis brauca no Gambijas uz Gambiju jeb oficiāli Rīga-Bandžula rallijā, tad katru dienu ar viņu sazinājos un ierakstīju blogā jaunumus lai radi zina, ka nav nēģeri nozaguši, un mašīna vēl kustas.

Tad vēl bija Intelektuālo jautājumu projektiņš, kas pierādīja, ka maniem lasītājiem ar intelektu viss ir kārtībā. Diemžēl pie kāda deviņdesmitā ieraksta  man pietrūka labu uzdevumu, ko piedāvāt risināšanai. Nu tādus, kurus nebūtu kauns publicēt. Jāatzīst, ka pagājušo divu gadu laikā esmu iekrājis tikai ap desmit labiem uzdevumiem, kas jau nebūtu kaut kā apspēlēti.

Bet tā, jā, blogs ir kļuvis lielākoties par grāmatu blogu, vasarā atzīmēju savu pirmo piecsimtnieku, ceru, ka būs arī tūkstošais grāmatu apraksts. Un, protams, ir prieks par daudzajiem grāmatu blogiem, kas savairojušies šo sešu gadu laikā un kalpo kā morāls atbalsts uzsākto turpināt. Liels paldies arī visiem maniem lasītājiem un komentētājiem!

Comments

IneseMaria
Reply

Apsveicu! Novēlu vēl daudzus dučus un tūkstošos! Un lasītājus, un sekotājus!

Anda
Reply

Apsveicu. Tikpat ražīgus nākamos sešus!

Līva Alksne
Reply

Suminājumi! 6 gadi ir blogam iespaidīgs vecums mūsdienu pasaulē 🙂

asmo
Reply

Jā, blogiem jau liela dzīvotspēja nav novērojama, parasti līdz trīs mēnešiem izvelk. Vai cilvēkam dzīvē, kas pamainās un blogošanai vairs nav laika.

Sibilla
Reply

Apsveicu! Seši gadi – mūsdienās tas ir blogs ilgdzīvotājs. 🙂
Bildes stūrītī droši vien būtu iederējies arī Kindle, bet citādi ļoti simpātisks grāmatu plaukts.

Interesanti, ka tik daudzi savus grāmatu blogus ir sākuši rakstīt tieši novembrī nevis, piemēram, jūlijā. 🙂

asmo
Reply

Nu tas grāmatu plaukts man nav jau kādus piecus gadus. Tagad man ir pavisam cits, Arī no plauktā redzamajām grāmatām ir labi ja trešḑaļa palikuse, pārējās esmu atdevis citiem, lai lasa.

Nu novembrī jau ir tās rudens depresijas, nav ko darīt, tad nu cilvēki sāk blogot.

doronike
Reply

Sveicu jubilejā! Lai tev arī turpmāk daudz interesantu grāmatu un tu mums par tām visām tikpat čakli pastāstītu! Jāņem no tevis piemērs ilgmūžībā:)

asmo
Reply

Nu pagaidām man šķiet, ka blogot vēl man nav apnicies un ir izveidojies tāds kā ritms, kas nemaz nepieļautu kādu grāmatu atstāt neaprakstītu aiz borta.

Ms Marii
Reply

Apsveicu!
Būs, būs arī 1000. apraksts! Es Tev ticu 🙂

asmo
Reply

Kā saka ticība ir viena lieta, bet ir arī tramvaji 🙂 Bet centīšos, lai līdz 1000 grāmatu apskatam man tramvaji klāt netiktu.

andrislasa
Reply

Sirsnīgi sveicieni, seši gadi jau ir nopietns milestone. Tavs blogs bija pirmais grāmatu blogs latviešu valodā, kuru (nejauši) uzgāju, sāku sekot, jo konstatēju zināmu sakritību literārajā gaumē, un tas arī pamudināji mani mēģināt cept pašam kaut ko savu.

asmo
Reply

Nu no tavā blogā es diezgan bieži atrodu grāmatas, kuras man jāliek izlasāmo grāmatu sarakstā.

Grāmatu tārps
Reply

Wow, apsveicu! 6 gadi blogosfērā jau principā velk uz “nopelniem bagātā” blogera titulu:)
Noņemu cepuri Tavas uzņēmības un neatlaidības priekšā, daudziem (tajā skaitā man) tas kalpo kā paraugs uz ko tiekties:) Tā tik turpināt!

asmo
Reply

Paldies par labiem vārdiem.

Evija
Reply

Super, sirsnīgi sveicu boga svētkos!! 🙂 Interesanti, kurš bija pirmais latviešu grāmatu blogs?
Tavs blogs noteikti kalpo par paraugu citiem (labi, runāšu par sevi :D). Es arī gribētu uzrakstīt par katru izlasīto grāmatu un izlasīt tik pat daudz kā tu, bet pagaidām vēl ir kur tiekties.
Lai labi lasās un rakstās, lai izdodas atrast daudz interesantu grāmatu, par kurām pastāstīt arī mums! 🙂

asmo
Reply

Paldies par jaukajiem novēlējumiem. Pirmais bija MsMarii grāmatu blogs, vismaz cik es to zinu.

Nu vispār jau kādqas 20 grāmatas ir palikušas aiz borta 2010. gada sākumā man bija grūti ar to rakstīšanu. Un daudz netrūka, lai ļautu blogam nomirt.

krizdabz
Reply

Apsveicu! Tas ir nozīmīgs panākums pašam pret sevi un lasītājiem. Lai labi rakstās vēl vismaz tikpat gadus! 🙂

asmo
Reply

Paldies par dāvanu 🙂

Uldis
Reply

Apsveicu!
Nupat pabiju MsMarii blogā, kur ar viņu apsveicu. Un izrādās Tev ar sešinieks… veterāni 🙂

asmo
Reply

Paldies par apsveicieniem.

Gvido
Reply

Apsveiciens!

Leave a comment

name*

email* (not published)

website