Grāmatas “Muļķu princis” ar autora autogrāfu izloze!!!

Muļķu princisTev patīk lasīt? Tev patīk lasīt fantāzijas grāmatas? Tu esi mana bloga lasītājs? Tev grāmatu plauktā trūkst grāmata, kuru būtu parakstījis pats autors?

Man radās iespēja uzdāvināt kādam no mana bloga lasītājiem Marka Lorensa  grāmatu Muļku princis. Tā kā pēdējā laikā esmu apskatījis praktiski visas Marka Lorensa grāmatas savā blogā gan The Broken Empire ciklu gan The Red Queen’s war ciklu. Grāmatas autors izteica piedāvājumu uzdāvināt vienam mana bloga lasītājāma grāmatu “Muļķu Princis”. Ne jau šādu tādu, bet paša autora parakstītu eksemplāru.

Tagad lasītājam noteikti ir radies jautājums kā man pie šīs grāmatas tikt? Nevarēju izšķirties vai laimīgā uzvarētāja noskaidrošana, notiks Jorga stilā, kur mērķis attaisno līdzekļus vai tomēr izvēlēties Džalena scenāriju, kurā uzvarētāju noteikt pēc viņa melot prasmes. Beigu beigās izdomāju sekojošu scenāriju, kas neprasīs ne konkurentu nonāvēšanu ne mānīšanu.

 1. Ieejiet facebook un nospiediet like uz izdevniecības Prometejs lapas. Domāju, ka būs tikai godīgi viņiem pateikt paldies par šīs brīnišķīgās grāmatas izdošanas latviešu valodā.
 2. Ierakstiet komentāru pie bloga ieraksta, neaizmirstot norādīt savu epasta adresi, lai varu vēlāk sakontaktēties ar uzvarētāju.
 3. Visi komentētāji piedalās izlozē, kura notiks 19.03.2015.
 4. Laimētājs saņem autora parakstītu grāmatu.

Atruna: piedalīties var tikai Latvijas Republikas iedzīvotāji.

Lai veicas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 1. Jau kādu laiciņu skatos Marka Lourensa virzienā. Ceru, ka palīdzēs nedaudz novērsties no Brendona Sandersona daiļrades.

 2. “Grāmata ir tikai tik laba, cik labs ir tai veltītais izpētes process un cik liela dvēseles daļa tajā iegultīta”. Marka Lorensa grāmatas ir ļoti labas.

 3. Ja es grāmatas pirktu, būtu “Prometeja” zelta klients – bibliotekā esmu paņēmusi, izlasījusi un novērtējusi visas viņu izdotās Vilnas un Asinsāzles sērijas grāmatas (nu labi, pēdējo Asinszāli gan tikai šodien kā reiz sākšu lasīt, jau samelojos 🙂 ), tāpēc jau tas vein, ka viņi izdod “Muļķu princi” manī vieš ziņkāri to izlasīt.

 4. Mājās grāmatu plauktā jau stāv četras izdevniecības Prometejs grāmatas, visas ļoooti patika. Nešaubos, ka šī būs tikpat laba. Piedalos!

 5. Oho, Asmo mēģina noskaidrot cik cilvēki lasa viņa blogu? 🙂

  (ticu, ka tāpat zin, googles tooļi visu parāda ļoti precīzi)