Navigate / search

Oktobra grāmatas

Oktobris 2017

Arī šomēnes es īpaši uz grāmatu iegādi neiespringu, pirku tikai to, ko uzreiz plānoju izlasīt. Dabūju izdevniecības Prometejs jaunāko grāmatu, un bookdepository beidzot atsūtīja jūlijā nopirkto grāmatu. Bet nu par katru sīkāk.

Vader (Star Wars: Darth Vader #1) by Kieron Gillen, Salvador Larroca – šie ir ātri lasāmie komiksi, kuru garums ir tieši tik, cik nepieciešams, lai atbrauktu mājās. Var nopirkt un uzreiz izlasīt, nemaz nav riska, ka komikss aizķersies plauktos.

Shadows and Secrets (Star Wars: Darth Vader #2) by Kieron Gillen, Salvador Larroca – nav jau viegli uzrakstīt par antivaroni, cik ilgi tad var tos dumpinieku pabiras slaktēt? Arī pats scenārijs nav no tiem tumšajiem, lasot īsti nevar saprast, ko autors mums vēlas pateikt.

The Shu-Torun War (Star Wars: Darth Vader #3) by Kieron Gillen, Salvador Larroca – Veiders ir tāds – nekāds, nabadziņš, kuru priekšniecība apspiež kopš Nāves zvaigznes zaudēšanas nonācis nežēlastībā, un viss, ko puisis spēj, ir laikā veikts Force choke.

End of Games (Star Wars: Darth Vader #4) by Kieron Gillen, Salvador Larroca – kāpēc es vispār viņus lasu, smadzenēm reizēm ir jāpadarbojas tukšgaitā, un šie komiksi nodrošina labu atslodzi.

Injection, Vol. 1 (Injection #1) by Warren Ellis – šis ir pavisam cita kalibra komikss, žēl, ka izdoti vien divi sējumi. Par to, kā gadās, ja cenšas ietekmēt vēstures gaitu ar maģiskām metodēm.

Injection, Vol. 2 (Injection #2) by Warren Ellis – izskatās, ka arī šis būs no tiem, kur katru jauno sējumu gaidīšu ar nepacietību.

Тенеграф (Seriva #1) by Krzysztof Piskorski, Кшиштоф Пискорский – nolēmu turpināt iepazīties ar poļu fantāzijas žanru, Krievzemē, šķiet, tas ir populāri. Nav ne jausmas, vai grāmata atbildīs manai gaumei, bet lieku lielas cerības.

Ogļu kalna bibliotēka by Scott Hawkins – beidzot šī izcilā grāmata iznākusi latviski, skaidra lieta, ka man viņu vajadzēja obligāti. Ja vēl nav lasīts, silti iesaku.

Falling Upwards: How We Took to the Air by Richard Holmes – ja kādreiz vēlies izlasīt vēstures grāmatu par Viktorijas laikmetu, tad iesaku viņa The Age of Wonder by Richard Holmes. Uz šo grāmatu acis biju metis jau sen, taču tūlīt pēc izdošanas cena bija tik iespaidīga, ka man maks nevērās tā tērēties. Gāja gadi, un beidzot pienāca brīdis, kad grāmata maksāja saprātīgu summu.

Comments

Leave a comment

name*

email* (not published)

website