Navigate / search

Decembra grāmatas

December 2017

Decembris man ir izdevies vidēji ražīgs. Ja nebūtu Blogeru Ziemassvētku apdāvināšanās, tad tas būtu pavisam plāns. No grāmatu pirkšanas centos izvairīties, un šajā sarakstā tika tikai tās kuras nevarēju nenopirkt un tās, kuras man uzdāvināja.

Dogs of War by Adrian Tchaikovsky – šo man Ziemassvētkos iedāvināja Andris, izcila grāmata, liek aizdomāties par nākotni, biotehnoloģijām, humanizāciju un to, kas ir saprāts. Rekomendēju izlasīt. 10 no 10 ballēm.

Obi-Wan & Anakin (Star Wars: Limited Series) by Charles Soule, Marco Checchetto – nodeva Star Wars sērijai, esmu uz tās uzsēdies, ceru, ka Jāņa Rozes grāmatnīca turpinās tās piegādāt lielos apjomos. Tāds viegls, bet interesants lasāmais.

Han Solo (Star Wars: Limited Series) by Marjorie M. Liu, Mark Brooks, Lee Bermejo – šī bija par Han Solo piedzīvojumiem vienā episkā sacīkstē, tā patika, ka gandrīz aizmirsu izkāpt savā pieturā.

The Undoing Project: A Friendship That Changed Our Minds by Michael Lewis – cerēju uz daudz ko, bet nesaņēmu gaidīto. Ieteiktu iet ar līkumu, jeb izlasīt pirmo un pēdējo nodaļu, pārējās lasīt ir mazohisms. 4 no 10 ballēm.

The Last Padawan (Star Wars: Kanan #1) by Greg Weisman, Pepe Larraz, Mark Brooks – par to, kas notika pēc pavēles 66, interesanti, bet nekas īpaši aizraujošs.

First Blood (Star Wars: Kanan #2) by Greg Weisman, Pepe Larraz – autori eksperimentē ar domu, kā būtu, ja džedajs nostātos uz kontrobandista ceļa, bet ne tik nopietni, lai pārietu tumšajā pusē.

Age of Assassins (The Wounded Kingdom #1) by R.J. Barker – politisku intrigu stāsts, diezgan vienkāršā fantasy pasaulē, izcils galvenais varonis un stāsta koncepts. Taču aktīvu piedzīvojumu cienītājiem varētu neiet pie dūšas.

Tā runāja Zosu māte by Laura Dreiže – prieks redzēt jaunu latviešu rakstnieces fantāzijas darbu bija tik liels, ka grāmatu nopirku uzreiz. Izlasīju un patika, neesmu īsti mērķauditorija šim stāstam, taču autorei izdodas arvien labāk, ja salīdzinām ar iepriekšējiem darbiem, pasaule ir loģiskāka un bez pretrunām. 8 no 10 ballēm.

Too Like the Lightning (Terra Ignota #1) by Ada Palmer – šo man Ziemassvētkos iedāvināja Mairita, nedaudz esmu palasījies, izskatās visnotaļ nopietna. Pagaidīšu līdz brīdim, kad uznāks vēlme izlasīt īstu grāmatu, nevis tīru izkalidi.

Strange Weather by Joe Hill – arī šo man iedāvināja Andris Ziemassvētkos. Vecajam Kingam benzīns iet uz beigām, bet jaunā paaudze raksta labi, nāksies vien izlasīt.

Пять жизней читера by Артём Каменистый – pārbaudīta vērtība, autors raksta labas smadzeņu košļenes.

Black Holes & Time Warps: Einstein’s Outrageous Legacy by Kip S. Thorne, Frederick Seitz – Jānī Rozē ieraudzīju ieraudzīju šo grāmatu par smiekla naudu, labākais, ko var dabūt par astrofiziku un, ja tēmai nedaudz seko līdzi, tad netraucēs tas, ka tā sarakstīta 1995. gadā.

Saules kodols by Johanna Sinisalo – šo Ziemassvētkos man iedāvināja Sibilla, izklausījās labi, vāks gan kā pavārgrāmatai J

Dragonflight (Dragonriders of Pern #1) by Anne McCaffrey – šo Ziemassvētkos saņēmu no Spīganas, esot viens no fantāzijas žanra pīlāriem, es ticu. Noteikti izlasīšu, Spīgana jau zina ko dara!

Pan Lodowego Ogrodu. Tom 2 (Pan Lodowego Ogrodu #2) by Jarosław Grzędowicz – poļu fantastika tagad ir līmenī, pirmā grāmata bija laba, cerams, ka šī neiepaliks.

Steelheart (The Reckoners #1) by Brandon Sanderson – Man jau mājās stāv šīs sērijas otrā grāmata, būtu stulbi neiegādāties pirmo.

Leave a comment

name*

email* (not published)

website