Navigate / search

Jūnija –Augusta grāmatas

Jāatzīstas, ka esmu palaidies slinkumā. Izlasīto grāmatu apraksti stāv nepublicēti, vienkārši kaut kā negribas. Vispār jau manas prioritātes ir krasi nosvērušās par labu galda spēlēm, bet par tām es kaut kā blogot nevēlos. Bet nu ķersimies vērsim pie ragiem.

Восемь секунд удачи by Артём Каменистый – tipisks litRPG, nopirku, lai izklaidētu sevi, nekā pārāk nopietna, viens vienīgs action. Man patīk autora rakstības stils un zombiju grāmatas. 7 no 10 ballēm.

#Fudzi161km by Mārtiņš Zvīdriņš – nopirku Kolka-Dubulti pārgājiena iespaidā. Vairāk izlasiet grāmatas aprakstā. 10 no 10 ballēm.

The Witcher, Volume 2: Fox Children by Paul Tobin – sen sen atpakaļ biju nopircis pirmo komiksu sērijas grāmatu. Šī bija laba gan ar bildēm, gan ar stāstu.

The Witcher Volume 3: Curse of Crows by Paul Tobin – arī šai aiz bildēm nebija pazudis stāsts, daudz asiņu un monstru, lai gan vislielākie monstri ir paši cilvēki.

Bēgšana no Čūsku valstības (Ceļš uz nezināmo zemi #2) by Aivars Kļavis –otrā grāmata par latviešu ceļu uz Latviju. Ja salīdzina ar pirmo grāmatu, tad šī tomēr nedaudz iepaliek. 8 no 10 ballēm.

The Savage Tales of Solomon Kane (Solomon Kane) by Robert E. Howard – jā, šo grāmatu iegādājos, jo par tās varoni kikstārterī parādījās galda spēle. Grāmata pārliecināja, ka Hovards labi raksta ne tikai par Konanu. Beigu beigās kaut kad nākamgad man pienāks 24 kg kaste ar minifigūriņām un kartona gabaliņiem.

The Spider Network: The Wild Story of a Maths Genius and One of the Greatest Scams in Financial History by David Enrich – visi jau atminas lielo LIBOR skandālu, kad izrādījās, ka bankas ar to manipulē. Tad nu šī grāmata ir par LIBOR blēdības galveno grēkāzi. Diezgan garlaicīga un autoram derētu būt kodolīgākam.

Grey Sister (Book of the Ancestor #2) by Mark Lawrence – pieklājīgi būtu teikt, ka taupu kā neaizskaramo rezervi priekšdienām, taču patiesībā jau nedēļu nevaru atrast, kur es to grāmatu esmu nogrūdis.

Before Watchmen: Minutemen/Silk Spectre (Before Watchmen) by Darwyn Cooke, Amanda Conner – kaut kad vajadzēs izlasīt. Pats Watchmen man ļoti patika, cerams, ka šie spinofi turēs līmeni.

Лесовик. Рудники (Лесовик #2) by Евгений Старухин – par virtuālu vīrieti, kurš skrien ar žurkām. Vispār litRpG diezgan viduvējs un nevienam neieteiktu.

Мертвый вор (Дорогой мертвеца #1) by Павел Корнев – vēl viens litRPG darbs, te gan autors ir stabilāks un šo to sajēdz no pasauļu radīšanas.

Царство мёртвых (Дорогой мертвеца #2) by Павел Корнев – taču pat grandiem reizēm pietrūkst idejas un tiek sarakstītas grāmatas, kurās nekas nenotiek.

The Rise and Fall of the Dinosaurs: The Untold Story of a Lost World by Steve Brusatte – ieraudzīju un nopirku uzreiz, esmu jau izlasījis, ja vēlies uzzināt vairāk par dinozauriem, nekā tas ir veselīgi, ņem tik ciet. Sagatavojies vilties, kad uzzināsi, ka pterodaktils nemaz nav dinozaurs. Un cik patīkami ir vasarās no rīta pamosties un klausīties dinozauru dziesmās.

Empire of Silence (Sun Eater #1) by Christopher Ruocchio – šo man dzimenē iedāvināja Andris, lieku lielas cerības.

Rocket Men: The Daring Odyssey of Apollo 8 and the Astronauts Who Made Man’s First Journey to the Moon by Robert Kurson – šai būtu jābūt par ASV raķešprogrammas vēsturi, ceru, ka nebūšu uzrāvies uz mārketinga triku un tā tiešām būs laba.

Latvijas valsts stāsts. 20.-21. gadsimts by Valdis Klišāns – patīk grāmatas koncepts, nopirku pašķirstīju un vēl neesmu izlēmis, kad lasīšu. It kā jau smuka ideja ar vecām avīzēm un tā tālāk, bet avīžu reprodukcijas ir tik sīkiem burtiem, ka lasīt visai grūti. Man jau mājās veco avīžu netrūkst un tās ir oriģinālās. Es kurinot pirti vienmēr izlasu pa Padomju Jaunatnes septiņdesmito gadu numuram pirms to bāžu krāsnī.

Leave a comment

name*

email* (not published)

website