Navigate / search

Vilki!!!

Kas to būtu domājis, ka ES ietilpstošā valstī joprojām siro vilki. Tā nu arī es aizbraucis uz saviem laukiem uzzināju šausmu vēsti – pa nakti vilki nokoduši teliņu. Teliņš kā jau vienmēr naktī atstāts ganos pie ķēdes, kur šis tusējies jau visu vasaru. Taču šis rīts bija pavisam citāds, teliņu bija nokodis vilks. Nokodis profesionāli, pārgrauzis rīkli un pamielojies ar iekšējiem orgāniem (sirdi, aknām un nierēm).

Ja tas būtu noticis kādus 5 gadus agrāk, tad teliņu varētu mierīgi norakt un miers mājās. Tagad atbilstoši ES regulām ar kritušo lopu savākšanu nodarbojas speciāls dienests, kurš tad arī lopiņam pakaļ atbraukšot trešdien.

Comments

es
Reply

to teļu patiešām trešdien savāca. smaržoja pavisam slikti. vienīgie kuri patiesi skuma par teļa aizvākšanu bija Džeris un Argo. viņu sejās visa viņu mūžu garumā vēl nebija redzētas tik skumjas sejas izteiksmes.

asmo
Reply

Nabaga Argo un Džeris, viņiem jau noteikti bija lieli plāni …

es
Reply

nelieši izlaupīja viņu kambari…….

[…] Nekā parasti divi sasisti trolejbusi un viens vilka noplēsts teliņš. Panākumu atslēga – izdevīgas situācijas izmantošana. Nākot no pusdienām, pamanīju divu trolejbusu avāriju, nofočēju to un ieliku savā blogā, lai radi apskatās. Tad man tika paziņots, ka tvnet ar ziņa esot, bet bez bildes, tad nu nolēmu celt sev asti un iemetu tur atsauci uz savu blogu. Sākotnējās ekspektācijas bija aptuveni 100 papildus apmeklējumi, tomēr dienas beigas parādīja, ka cilvēku ziņkārei nav ierobežojumu un biju kļūdījies kādas 12 reizes. Kāpēc tika pieminēts noplēsts teliņš, vienkārši kolēģis nolēma eksperimentu pavilkt garumā un iemest vēl rakstā par vilka sakosto bērnu, referenci par to kā izskatās noplēsts teļš. Ko varu secināt dzeltenā prese un sensācijas uzpūšana ir viens no reālākajiem īstermiņa popularitātes iegūšanas veidiem. […]

Leave a comment

name*

email* (not published)

website