Navigate / search

Das Krokodil I jeb no Gambijas uz Gambiju

Das Krokodil

Šodien Edijs (mans jaunākais brālis) un viņa cīņu biedri (Eduards un Roberts) ir uzsākuši braucienu no Rīgas uz Gambijas galvaspilsētu Bandžulu viņu The Plymouth-Dakar Challenge ietvaros. Komanda saucas „The Dukes of Kurland” un braucamrīks Das Krokodil. Tad nu kā Edijam apsolījis, katru vakaru viņam uzzvanīšu, lai uzzinātu par brauciena gaitu un dienā pieredzēto. Iegūtā informācija tiek publicēta šeit, lai arī pārējie radi, draugi un citi interesenti varētu sekot līdzi brauciena norises gaitai.

Izbraukšana notika pulksten 17:30, pa ceļam gan visur kur tika piestāts un patlaban (23:30) Das Krokodil ar divām riepām un divām tukšām degvielas kannām uz jumta atrodas Lietuvas Polijas pierobežā. Plāns ir līdz rītdienas vakaram nokļūt Drēzdenē.

Ar Das Krokodil viss esot kārtībā, sākumā gan problēmas esot radījušas iesalušo vadītāja durvju atvēršana un aizvēršana. Tad pievīlis arī ātrumkloķa sarkankoka uzgalis, kas vienkārši ņēmis un nolūzis. Tagad jāiztiek ar standarta Audi uzgali (nemaz nezināju, ka tādas lietas tiek ņemtas līdzi rezervē).

Tiem, kas nezina, kas ir Das Krokodil iesaku apmeklēt lapu .

Comments

uldis
Reply

Un ģenerators sācis niķoties.Jācer ka tiks līdz galam.

Leave a comment

name*

email* (not published)

website