Navigate / search

Das Krokodil VI jeb no Gambijas uz Gambiju

29. decembris

Šodien komanda bāzēšanās vietu nav mainījusi – Torreguadiaro (ja pareizi saklausīju). Šodien aizbraukuši ekskursijā uz Gibraltāru. Pērtiķus redzējuši neesot, bet toties uzpildīta degviela pa 0.60 EUR litrā. Audi, kā gadījies kā ne, bijusi tukša bāka. Papildus izklaidi nodrošinājusi kāda sauskravas kuģa glābšanas darbu vērošana, tas pret Eiropas stūri pārlauzts uz pusēm. Priekšgals vēl esot turējies uz ūdens, bet komandtiltiņš (aizmugurējā daļa) jau esot peldējusi ar ķīli uz augšu.

Laiks esot reti draņķīgs, līst nopietni. Dažām komandu mašīnām esot piestiprināti nokrišņu daudzuma mērīšanas trauciņi, tad tām stāvot zem jumta esot uzrādīti 3 milimetri (laikam jumts caurs).

Krokodilam problēmas neesot, gultnis kā grab, tā grab, ne labāk, ne sliktāk. Citas komandas gan nodarbojoties ar remonta un/vai uzlabošanas darbiem. Latviešu žiguļu komandas laiku īsinājuši regulējot vārstus. „Laba” esot kādas britu komandas medicīnas ambulances mašīna ar visiem trafaretiem un bākugunīm. Neesot tikai apskates un apdrošināšanas, Edijs izteica šaubas par to tikšanu uz Āfriku. Ambulances komanda šodien esot mainījusi mašīnas sajūgu. Britu komanda, kas brauc ar Land Rover mašīnīti, šodien esot līmējuši robu ātrumkārbā ar šķidro metālu. Esot arī viens Peugeout, kas pārlādēts līdz stāvoklim, ka pakaļa velkas pa zemi. Esot arī divas Honda Prelude, kuras jau oriģinālā esot pazemas, par to spējām šķērsot tuksnesi Edijs izsaka šaubas.

Te nu jāpastāsta divas iespējamās stratēģijas. Pirmā -mesties iekšā tuksnesī un braukt pa organizētāju izstrādāto maršrutu, tā tas tiks darīts ar Das Krokodil un žiguļiem. Otrā – slapstīties pa daudz maz sakarīgiem ceļiem, kā to plāno veikt dažas citas komandas. Patlaban esot savākušās ap 13 komandām ar rītdienas prāmi pāri celšoties 16.

Rīt celšanās notiks 4:00, tad 5:00 tiks aizbraukts uz pārceltuvi un 6:00 notiks pati braukšana uz Āfriku. Rītdienas galapunkts ir Marakeša, kurā tad arī tiks sagaidīts Jaunais gads. Šodien Dukes of Kurlans esot testējuši arī vietējos dzērienu alu un vīnu. Grēks jau arī nenotestēt vīnu, kurš 11 collas stiprs maksā tikai 0.40 EUR.

Leave a comment

name*

email* (not published)

website