Navigate / search

Intelektuāls jautājums LX jeb atstarotājs nav pareizā atbilde

IMG_7667

Viena no klasiskajām mīklām, kas rosina laterālo domāšanu. Daži jau noteikti atbildi zinās, bet tiem, kuri lasīs uzdevumu pirmo reizi, būs interesanti.

Cilvēks melnā, melnās kurpēs, melnās biksēs, melnā mētelī, melnos zābakos, melnu cepuri, melniem cimdiem, melnā maskā, melniem matiem un ar melnām slēpotāja brillēm. Viņš iet pa ielas vidu, laternas ir izslēgtas, nav gaismas logos, mēness nespīd. Viņam pretī brauc melna mašīna ar izslēgtām gaismām. Tomēr melnās mašīnas vadītājs pamana melno gājēju un paspēj apstāties. Kā?

Comments

vdl
Reply

jo ir diena?

woolcan
Reply

Nu ja. Man ar pirmā doma ir tāda, ka tas varētu būt tādēļ, ka viņš pa ielu iet dienas laikā. Tīri loģiski… jo, ja nespīd mēness, tad jābūt saulei 😉 kaut gan dienas laikā mēness ar bieži rādās.

asmo
Reply

Pareizā atbilde tik tiešām ir diena. Lai gan pirms likšanas blogā testējot uz apkārtējiem cilvēkiem nācās dzirdēt versiju, ka mašīna iespējams esot Kits no kaut kāda veca seriāla.

Gvido
Reply

Nu es neskatoties atbildes arii uz sho zinaaju atbildi kaut arii ieprieksh nebiju shito dzirdeejis, taatad man ir ceriibas ka ar manu lateraalo domaashanu veel nav tik traki 😀

asmo
Reply

Ir gan tev Gvids cerības, ka viss ar domāšanu ir ok 🙂

Leave a comment

name*

email* (not published)

website