Navigate / search

Novembra grāmatas

November 2017

Šomēnes esmu bijis īpaši čakls, esmu iegādājies veselas piecpadsmit grāmatas. Labi, daļa nemaz nav īstas grāmatas, bet komiksi. Taču tie vismaz nepaliek grāmatu plauktā kā nelasīts balasts, jo izlasās pa ceļam uz mājām. Bet nu par katru pirkumu atsevišķi.

The Dream-Quest of Vellitt Boe by Kij Johnson – Labs Lavkrafta iedvesmots gabals, parāda Lavkrafta daiļradi no sievietes skatapunkta. Aina nav diezko iepriecinoša, un autore parāda, ka var arī savādāk. Ja esi daudz lasījis Lavkrafta darbus, tad grāmata noteikti patiks.

Skywalker Strikes (Star Wars (2015) #1) by Jason Aaron – katru rudeni novembrī man ir tāds kā Star Wars periods. Iespējams, ietekmējos no kārtējās filmas reklāmas, kuru nekad tā arī nenoskatos.

Star Wars, Vol. 2: Showdown on the Smuggler’s Moon (Star Wars (2015) #2) by Jason Aaron – šī sērija ir veltīta Lūkam, kuru pēc Nāves zvaigznes uzsperšanas dikti meklē pats ļaunais.

Rebel Jail (Star Wars (2015) #3) by Jason Aaron – neteikšu, ka stāsti būtu kaut kas unikāls un elpu aizraujošs, lielākoties viduvējas kvalitātes, un nedod dievs, ja sāksi meklēt varoņu motivāciju.

Last Flight of the Harbinger (Star Wars (2015) #4) by Jason Aaron – autori gan mēģina ieviest ekonomisko aspektu, jo pat ļaunās impērijas uzturēšana prasa resursus, taču to dara nekonsekventi un patiesībā nonāk pretrunās ar sevi.

Yoda’s Secret War (Star Wars (2015) #5) by Jason Aaron – taču kā lasāmais nudien nav peļams, ja negribas pārāk iedziļināties un esi gatavs ātram stāstam no zināmas pasaules.

Black Squadron (Star Wars: Poe Dameron #1) by Charles Soule – šis bija visvājākais no visiem lasītajiem, bija jau daudz piedzīvojumu, bet kopumā nebiju sajūsmā par jauno varoni.

Aphra (Star Wars: Doctor Aphra #1) by Kieron Gillen – Afra, tumšo spēku lojāliste man patika, vismaz kaut kas par pašu pasauli un bez liela patosa.

Hanija. Gaismas Bruņinieks (Hania #1) by Silvana de Mari – pērkot jau zināju, ka šī būs tāda atšķaidīta rakstnieces versija, kas domāta pusaudžiem. Tomēr labi uzrakstīta un daudziem kalpos kā pāreja no pasakām uz moderno fantāziju.

Blackwing (Ravens’ Mark #1) by Ed McDonald – kvalitatīvs fantastiskais bojeviks, ja šo žanru esi lasījis maz, tad patiks ļoti, ja daudz, tad varēsi priecāties par kvalitatīvu standartkombināciju.

Edgedancer (The Stormlight Archive #2.5) by Brandon Sanderson – nopirku cerībā izlasīt pirms sērijas trešās grāmatas iznākšanas. Neizdevās, bet jau zinu, ka būs laba.

Oathbringer (The Stormlight Archive #3) by Brandon Sanderson – gaidīju turpinājumu gadiem, un nu esmu aizmirsis, kas bija lasāms pirmajās divās grāmatās. Tagad nopietni apsveru pārlasīšanu, nieka 2000 lappuses, un varēšu ķerties klāt arī šai.

Sleeping Beauties by Stephen King – nopirku, jo Kings, citu motivāciju man nemaz nevajadzēja.

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (Harry Potter #3) by J.K. Rowling, Jim Kay – ja jau man mājās ir pirmās divas ilustrētās grāmatas, tad noteikti man vajag arī pārējās. Nezinu kā izskatīsies biezākie darbi, bet pagaidām ir labi.

Democracy by Αbraham Kawa – komikss, neesmu pat vēl atvēris. Nopirku, jo seši eiro.

Leave a comment

name*

email* (not published)

website